7 / 24 AÇIK HAT ! DOSTUNUZUN ACİL DURUMLARI İÇİN BİZE ULAŞIN: 0232 520 25 75
Doğa Veteriner Klinikleri

BORNOVA POLİKLİNİĞİMİZDoğa Veteriner Klinikleri
BORNOVA POLİKLİNİĞİMİZ

500 m2 hizmet alanına kurulu olan polikliniğimizde koruyucu hekimlik uygulamalarının yanı sıra dijital röntgen, endoskopik görüntüleme, ekokardiyografi gibi üstün tanı metodları kullanılmaktadır. Polikliniğimizde 2 ayrı laboratuvarımız mevcut olup tüm kan analizleri ve mikroskop bakıları yapılabilmekte ve antibiyogram gibi özel teşhis araçları uygulanmaktadır.

Bornova Doğa Veteriner Polikliniği’nde tüm ameliyatlar Cerrahi Uzmanı Veteriner Hekim A. Burak KAPLAN tarafından gaz anestezi cihazı eşliğinde yapılmaktadır.

Polikliniğimizde kedi ve köpek bakım alanları ayrı ayrı konumlandırılmış olup bulaşıcı hastalığı olan hastalarımız için sürekli ozon sterilizasyonu sağlanan karantina alanımız da mevcuttur.

Merkezimizde sürekli olarak yapılan mekanik temizliğin yanı sıra her gün her departmanımızda ozon cihazları ile sterilizasyon sağlanmaktadır.

Bornova Doğa Veteriner Polikliniği 7 gün 24 saat açıktır. Geceleri haftasonları ve tüm tatillerde açık olan merkezimizde 24 saat boyunca veteriner hekim bulunmaktadır.

Nöbetçi veteriner hekimlerimizin her biri alanlarında daha da gelişebilmek adına uzmanlık eğitimlerine de devam etmektedirler.

BORNOVA POLİKLİNİĞİMİZ
Bilgi ve randevu için iletişim numaramız: