Dev hizmet alanı 

Bornova Doğa Veteriner Polikliniği Özkanlar adresi İzmirdeki en büyük kapalı alana sahip veteriner polikliniğidir. Özkanlardaki polikliniğimiz 500 m² kapalı alana, bahçeye, ve misafirlerimiz için oturma alanına , iki ayrı muayene odası , 35 m² ameliyat alanına , kedi ve köpekler için ayrı hospitalizasyon alanlarına, enfeksiyöz ve bulaşıcı hastalığı olan hastalarımız için özel bir karantina alanına sahiptir. Polikliniğimizde araç park yeri sorunu kesinlikle bulunmamaktadır.


İki ayrı muayene salonumuz ve geniş hekim kadromuz sayesinde gelen hastalarımızn bekletilme süresi minimuma indirilmiştir. 


Bakım amacıyla bizde kalacak hastalarımızın birbirlerinden etkilenmemeleri, kediler için köpek korkusu köpekler içinse kedi uyaranlarının ortadan kaldırılması amacıyla kedi ve köpekler için ayrı alanlar oluşturulmuş , hastaların dinlendiği kabinler kırılmaz pleksi galss malzeme ile kapatılmıştır. Hastalar böylelikle tel kafes stresine maruz kalmamaktadırlar.


Geniş amleliyathanemizde operasyonları rahatlıkla yapabilmekte ve cerrah üzerindeki ortam baskısını sıfıra indirgemiş bulunmaktayız.